Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

W sercu dzikiej przyrody – Puszcza Piska

W sercu dzikiej przyrody – Puszcza Piska

Terminy: od 2 maja do 26 września 2024 r. – WYCIECZKA NA ZAPYTANIE
Transport: Autokar/Bus – 20/49 standard turystyczny dostosowany do wielkości grupy.
Orientacyjny czas zwiedzania: 11:00-15:30.

Cena: Osoba dorosła – / dzieci do 12 lat –

2    Hotel Robert's Port - fot. Tomasz Stolz Photography    Hotel Robert's Port - fot. Tomasz Stolz Photography

Wycieczka zachwycająca bogactwem mazurskiej natury, a przy tym ukazująca jej pierwotną dzikość. Wizyta w Parku Zwierząt w Kadzidłowie. W mazurskim safari w warunkach zbliżonych do naturalnych mieszkają wilki, rysie, tarpany, daniele i łosie. Niektóre z nich, o łagodnych obyczajach, można pogłaskać i zrobić sobie z nimi selfie. W programie rejs statkiem z Mikołajek po Wielkich Jeziorach Mazurskich, w tym po największym jeziorze w Polsce – Śniardwy.

Ramowy program wycieczki

Kadzidłowo – Zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt
Prawdziwe foto safari czeka najmłodszych miłośników bezkrwawego polowania, którzy wyruszą z rodzicami na trasę pasjonującej przygody. Zaczynamy od Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, 10 km od Rucianego-Nidy. Takie zwierzęta jak wilki, rysie, tarpany, daniele i łosie żyją tu w warunkach zbliżonych do naturalnych. Niektóre z nich, o łagodnych obyczajach, można pogłaskać i zrobić sobie z nimi selfie. Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo znajduje się na terenie Puszczy Piskiej.

Celem Parku jest umożliwienie poznania przede wszystkim gatunków rodzimych. Położenie Parku na śródleśnych łąkach umożliwia bytowanie zwierząt w warunkach zbliżonych do naturalnych. Większość zwierząt jest zaprzyjaźnionych z człowiekiem, dlatego też możliwe jest wejście do niektórych gatunków na ich obszerne wybiegi a nawet karmienie, głaskanie i podziwianie z bliska.

Ze względu na rozległość terenu i jego charakter, zwiedzanie Parku odbywa się tylko z przewodnikami, którzy opowiadają o poszczególnych zwierzętach, ich biologii, zwyczajach oraz potrzebie ochrony.

Hotel Robert's Port - fot. Tomasz Stolz Photography

Hotel Robert’s Port – fot. Tomasz Stolz Photography

Rejs Statkiem  – Wyruszacie Państwo w romantyczny rejs po Mazurach z portu w Mikołajkach na jezioro Śniardwy. Podróż na pokładzie statku pasażerskiego Hotelu Robert’s Port**** Lake Resort & SPA szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich to fantastyczna przygoda, niezapomniane przeżycia, bliskie spotkania z naturą, przepiękne widoki oraz ciekawie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi.

Zachęcamy do spojrzenia na Mikołajki i okolicę z nieznanej dotąd perspektywy oraz odkrywania na nowo uroczych zakamarków Mazur. Śniardwy – największe jezioro w Polsce. Lustro wody jest na wysokości 116 m n.p.m. Powierzchnia jeziora to 113 km 2.

Informacje dodatkowe

  • Wycieczka odbędzie się przy minimum 15 osobach.

Miejsca zbiórki uczestników wycieczki:

  • 08:30. Wyjazd z Rynu – zbiórka Hotel Zamek Ryn / miasto.
  • 09:00. Wyjazd z Mrągowa – zbiórka Pl. Piłsudskiego.
  • 09:30. Wyjazd z Mikołajek – zbiórka Pl. Kościelny.

Cena: Osoba dorosła- / dzieci do 12 lat-

 


 

* Regulamin wycieczek objazdowych

Cena wycieczki zawiera:

 

Rezerwacja i sprzedaż wycieczek travel@mazuryairtravel.pl

 Miesiąc: maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień 2024 r.