Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Rejs pod pełnymi żaglami – Żaglowiec Chopin

Rejs pod pełnymi żaglami – Żaglowiec Chopin

Terminy: od 5 lipca do 27 sierpnia 2021 r.
Transport: Autokar/Bus standard turystyczny dostosowany do wielkości grupy
Orientacyjny czas zwiedzania: 11:30-14:30 (godziny odjazdu autokarów z hoteli)

Cena: Wycieczka na zapytanie.

Chopin 3   Chopin 2   Chopin1

Jedyny taki statek w Polsce. Największy polski żaglowiec śródlądowy zbudowany według wzorców XIX-wiecznych brygów. Statek Chopin jest połączeniem tradycji żeglarskiej i komfortu  XXI wieku. Chopin to nie tylko statek, to także klub z parkietem i wysokiej klasy bar.

Ekskluzywne wnętrze, mazurski krajobraz i muzyka na żywo (szanty) zapewniają przeżycie niepowtarzalnego rejsu.  Żaglowiec pływa po Mazurach Południowych, w tym po „mazurskim morzu”, największym jeziorze w Polsce – Śniardwach.

Ramowy program wycieczki

Mikołajki
Rejs Żaglowcem Chopin –  Jezioro Śniardwy
Statek Chopin to jedyny w Polsce żaglowiec śródlądowy zbudowany według wzorców XIX-wiecznych brygów, pływający po Wielkich Jeziorach Mazurskich. W rejs może zabrać 70 pasażerów, a cumując w porcie przyjąć 120 gości. „Chopin” tworzy spójną całość.  Jest on  połączeniem tradycji żeglarskiej i komfortu  XXI wieku. Dzięki klimatyzacji oraz ogrzewaniu można cieszyć się jego atmosferą od wiosny do jesieni. To nie tylko wspaniały statek, ale także bogato urządzony klub z parkietem do tańca, nagłośnieniem i eleganckim barem.  W trakcie rejsu posłuchacie Państwo żeglarskich opowieści o Mazurskich Jeziorach oraz muzyki na żywo (możliwość wspólnego śpiewania szant z zespołem).

Bogate wyposażenie baru oraz wyjątkowa atmosfera statku sprzyja również organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, jak wesela, rocznice czy urodziny.  Zapewnione: komfortowe i niepowtarzalne miejsce spotkań – unikalna oferta w segmencie obiektów konferencyjnych. Oferowana ciepła i niezapomniana atmosfera, którą zapewnia załoga, mogąca sprostać wszelkim oczekiwaniom gości.

Gości statku „Chopin” uprasza się o składanie wizyt w obuwiu żeglarskim.

 


 

* Regulamin Wycieczek Objazdowych

Cena wycieczki zawiera:

  • przejazd klimatyzowanym autokarem/busem – standard turystyczny (dostosowany do wielkości grupy)
  • opiekę pilota/przewodnika
  • ubezpieczenie NNW (sprawdź warunki ubezpieczenia)
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

 

Rezerwacja i sprzedaż wycieczek travel@mazuryairtravel.pl

miesiąc lipiec i sierpień 2021 r.

(sprawdź godziny dyżurów rezydentów – sezon 2019)