Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Hotel Tajty ***

Hotel Tajty ***

Hotel Tajty ***

Położenie

Hotel Tajty położony jest na skraju malowniczej miejscowości Wilkasy, zaledwie 3 km od  centrum Giżycka nad błękitną taflą jeziora Tajty (50 m od jeziora), które współtworzy Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Odległość od lotniska Szymany: 2h.

Hotel
Hotel Tajty to również piękny taras, piaszczysta plaża, restauracja, tawerna Mazurska, park linowy, port jachtowy, sushi bar, mazurska strefa saun i balii, skutery, rowery górskie, siłownia, bilard, zagroda ze zwierzętami i wiele innych atrakcji. Interesujące zabytki regionu, natura na wyciągnięcie dłoni, lasy oraz świeże powietrze Zielonych Płuc Polski gwarantują odpoczynek i dobrze spędzony czas. Na terenie hotelu jest bezpłatne, bezprzewodowe podłączenie do Internetu (WIFI) oraz duży parking.

Pokoje
W ofercie jest 100 miejsc noclegowych w 45 pokojach: jednoosobowych, dwuosobowych z możliwością dostawki, jednego pokoju 4-osobowego o podwyższonym standardzie oraz jednego studia dla 4 osób. 36 pokoi z widokiem na jezioro.

Wyżywienie /HB/
Gastronomia:
Restauracja
Sushi Bar
Tawerna

Doskonała kuchnia przygotowywana z lokalnych mazurskich produktów. W restauracji Hotelu Tajty każda tradycyjnie przygotowana potrawa pozwala odkryć i zasmakować region Mazur. Od lat w restauracji pielęgnuje się najlepsze tradycje regionalnej kuchni, czego dowodem są nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach. Różnorodne menu zaspokoi zarówno kulinarnych tradycjonalistów, jak i poszukiwaczy nowych smaków. Potrawy regionalne sporządzane są według starych, mazurskich receptur z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych produktów dostarczanych przez gospodarstwa ekologiczne.

Dla dzieci
Do dyspozycji dzieci: place zabaw, trampolina, hamaki , park linowy, sprzęt wodny, przejażdżki bryczką, jazda konna, rowery, piaszczysta plaża.

Sport i wellness
Mazurska strefa saun i balii, masaże, bilard, tenis stołowy, minisiłownia, rowery górskie, skutery, jazda konna, sprzęt wodny, boisko do siatkówki.rezerwacja hoteli

Atuty hotelu
• bliskość piaszczystej plaży
• park linowy
• dla rodzin z dziećmi
• przystań, sprzęt wodny
• zagroda ze zwierzętami
• regionalna kuchnia

www.hoteltajty.pl