Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Pałac i Folwark Galiny

Pałac i Folwark Galiny

Pałac i Folwark Galiny

Położenie
Majątek położony jest na pograniczu Warmii i Mazur we wsi Galiny koło Bartoszyc. Odległość od lotniska Szymany: 1h 20 min.

Hotel
Galiny to odrestaurowany majątek ziemski, z Pałacem z XVI wieku, XIX- wiecznym  Folwarkiem, romantycznym parkiem i ponad 300 ha lasów, łąk, pastwisk i stawów. To hotel w zabytkowych budynkach oraz funkcjonujący jak dawniej wiejski majątek w którym rolnictwo, hodowla, miejsca pracy, kultywowanie regionalnych tradycji, dbałość o gości, piękna przyroda o każdej porze roku – składają się w niecodzienną całość. Majątek został uhonorowany nagrodą Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur oraz TRAVELLERS’ CHOICE serwisu Tripadvisor.

Pokoje
Atmosfera obiektu podkreślona jest indywidualnym wystrojem wszystkich wnętrz. Każdy z 37 pokoi i apartamentów jest inny, wszystkie są komfortowo urządzone. Gospoda i jeden z apartamentów przystosowane są dla niepełnosprawnych. Majątek to także nowoczesne centrum konferencyjne.

Wyżywienie /HB, FB/
Wyśmienita kuchnia uwzględniająca typowe dla regionu tradycje kulinarne, jest znakiem rozpoznawczym galińskiej Gospody. Do przyrządzania potraw używane są warzywa, owoce i zioła z własnych ekologicznych upraw. Galińskie specjały znalazły się w pierwszej polskiej edycji przewodnika Gault & Millau Polska 2015.

Dla dzieci
Pięciokrotne wyróżnienie prestiżowym tytułem „Hotel Przyjazny Rodzinie” świadczy o szczególnym podejściu do najmłodszych gości. W obiekcie funkcjonuje Farma Zwierząt Miniaturowych.

Sport i wellness
W Stadninie Koni Galiny przez cały rok prowadzona jest Szkoła Jazdy Konnej na każdym poziomie. Na terenie obiektu znajdują się także: stawy kąpielowe, 2 korty tenisowe, Strefa Masaży oraz tradycyjna Ruska Bania. Gościom udostępniane są: rowery, wędki, stół do tenisa stołowego, kijki do nordic walking, łyżwy, narty biegowe i przygotowane do nich trasy, gry planszowe i terenowe, plac zabaw dla dzieci, pokój zabaw dla dzieci, X-box.

rezerwacja hoteli

Dodatkowo
Opiekunka do dzieci, bezpłatny parking strzeżony, bagażownia, Internet.

Atuty hotelu
• 300 ha pól, łąk i lasów z malowniczymi stawami kąpielowymi i wąwozami
• historyczny majątek ziemski na pograniczu Warmii i Mazur
• regionalna kuchnia oparta na własnych ekologicznych uprawach oraz lokalnych produktach
• stadnina koni i szkoła jazdy konnej
• hotel przyjazny rodzinie

www.palac-galiny.pl