Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Hotel Europa **

Hotel Europa **

Hotel Europa **

Położenie

Hotel Europa położony jest w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, bezpośrednio nad malowniczą zatoką jeziora Kisajno w Giżycku (zatoka Tracz). Odległość od jeziora – 50 m. Odległość od lotniska Szymany: 1h 40 min.

Hotel

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji położony na obrzeżach miasta, nad jeziorem i przy lesie Hotel Europa jest doskonałym miejscem, aby zaznać odrobiny wypoczynku i relaksu. Hotel posiada 61 komfortowo wyposażonych pokoi (126 miejsc noclegowych), 2 przytulne klimatyzowane restauracje, bar, klimatyzowaną salę konferencyjno – bankietową z wyposażeniem, gabinet masażu oraz windę. Hotel posiada także własną przystań oraz salę sportową o powierzchni 270 m2.

Pokoje

W części hotelowej oferowanych jest 61 pokoi. Do dyspozycji gości są: 2 pokoje 1-os., 56 pokoi 2-os (również do pojedynczego wykorzystania) oraz 3 pokoje 4-os. Przestronne, komfortowo i funkcjonalnie urządzone pokoje, wyposażone w telewizor, łazienkę z prysznicem, telefon, wi-fi oraz balkon stwarzają miłą atmosferę dla mieszkających w nich gości. Większość pokoi w hotelu posiada widok na jezioro. Hotel przystosowany jest także do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie /HB/

Restauracje hotelu serwują dania kuchni regionalnej, polskiej oraz międzynarodowej. Sala Restauracyjna przygotowana jest dla 100 osób. Sala Kominkowa z widokiem na jezioro przygotowana jest dla 40 osób. Hotel posiada także Salę Widokową (do 120 osób).

Dla dzieci

Z myślą o młodszych pociechach Hotel Europa dysponuje placem zabaw z huśtawkami i trampoliną oraz kącikiem zabaw. Dodatkowo przy pobytach z rodzicami dzieci otrzymują atrakcyjne zniżki.

Sport i wellness

Do dyspozycji gości nieodpłatnie: rowery wodne, turystyczne, łodzie wiosłowe, bilard, ping-pong, boisko do gry w siatkówkę, prywatna plaża z leżakami, kącik dla dzieci. Odpłatnie: masaże i sala sportowa.

rezerwacja hoteliDodatkowe atrakcje

Hotel Europa organizuje konferencje, wesela, bankiety (także na statku), ogniska z grillem, koncerty szantowe przy ognisku oraz szereg imprez rozrywkowych i integracyjnych.

Atuty hotelu

  • nad jeziorem
  • własna plaża z leżakami
  • własna przystań
  • sala sportowa
  • gabinet masażu
  • regionalna kuchnia

www.hoteleuropa-gizycko.pl