Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Hotel AZS Wilkasy

Hotel AZS Wilkasy

Hotel AZS Wilkasy

Położenie
Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego położony jest nad brzegiem jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy k. Giżycka, w samym sercu Mazur, pośród lasów z licznymi ścieżkami rowerowymi, biegowymi i turystycznymi.

To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo – konferencyjny oferujący największą bazę sportowo – rekreacyjną oraz najnowocześniejsze Centrum Rehabilitacji & SPA w tym regionie Polski. Odległość od lotniska Szymany: 1h 40 min.

Hotel
Położenie, kameralny klimat i idealne warunki sprzyjają pełnemu relaksowi i odnowie.
W ofercie wczasy dla aktywnych, turnusy rehabilitacyjne oraz pakiety pobytowe SPA organizowane w ośrodku przez cały rok. W okresie jesienno-wiosennym ferie zimowe oraz zgrupowania sportowe dla zorganizowanych grup młodzieży, dzieci i dorosłych.

Pokoje
Do dyspozycji gości są 53 pokoje i 4 klimatyzowane pokoje De Lux o standardzie trzech gwiazdek. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z natryskiem oraz wyposażone są w TV i
telefon. 42 pokoje z widokiem na jezioro.

Wyżywienie /HB, FB/
Zaplecze gastronomiczne: restauracja na 200 osób słynąca z kuchni regionalnej i polskiej, w sezonie letnim Tawerna Rozbitek wraz z pizzerią i smażalnią ryb, stołówka sezonowa nad brzegiem jeziora Niegocin.

Sport i wellness
Do dyspozycji gości: hala sportowa wielofunkcyjna, hala tenisowa, 7 kortów tenisowych (w tym 2 kryte o sztucznej nawierzchni), boisko piłkarskie o sztucznej nawierzchni, boiska do piłki plażowej, klimatyzowana siłownia, sala fitness, minibasen, wannę jacuzzi, sauna sucha i parowa oraz gabinety masażu, w których wykonuje się zabiegi z zakresu kosmetologii.

Dla dzieci
Oprócz całorocznej bazy sportowo – rekreacyjnej w hotelu są sale do gier multimedialnych, stoły do tenisa stołowego, sala z bilardem, zestawy do unihokeja i badmintona, sala taneczna i do sportów walki oraz gimnastyki a także kącik zabaw. Ponadto w sąsiedztwie Ośrodka znajduje się Park Wodny z kręgielnią i ścianką do wspinaczki.

rezerwacja hoteliDodatkowe atrakcje
Piaszczysta plaża z wypożyczalnią leżaków, dmuchany plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych i turystycznych, czarter jachtów i hausbootów.

Atuty hotelu
• przy plaży i w sąsiedztwie lasu
• dla rodzin z dziećmi
• z aquaparkiem (300 m w sąsiedztwie)
• bogata oferta rehabilitacyjna i kosmetologiczna
• infrastruktura sportowa
• wypożyczalnia sprzętu pływającego

www.azs-wilkasy.pl