Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Hotel Park ***

Hotel Park ***

Hotel Park ***

Położenie

Hotel HP Park w Olsztynie położony jest przy trasie Warszawa-Olsztyn-Gdańsk, w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, w odległości:

– galerie handlowe – 7 min

– Stare Miasto – 10 min

– Dworzec Główny – 20 min

– Jezioro Kortowskie – 5 min

Odległość od lotniska Szymany: 50 min.

Hotel

Hotel HP Park – tydzień dla biznesu, weekend dla rodziny, czyli nowoczesna infrastruktura konferencyjna z innowacyjnymi rozwiązaniami umożliwiająca organizację eventów nawet do 350 osób, wygodne pokoje, ale również duży ogród, letni taras i plac zabaw dla dzieci. W całym hotelu dostępne WiFi bez opłat. Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mocną stroną hotelu jest profesjonalny personel nastawiony na realizację oczekiwań gości.

Pokoje

W ofercie hotelu znajduje się 99 pokoi w dwóch kategoriach Standard i Superior, w tym 4 rodzinne pokoje typu Studio, 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizor LCD z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wodę mineralną, kapcie, suszarkę do włosów. Hotel dysponuje 90 dozorowanymi miejscami parkingowymi.

Wyżywienie /HB/

Menu bazujące na daniach tradycyjnej kuchni regionalnej oraz europejskiej, komponowane zgodnie z porami roku.

Dla dzieci

W hotelu czeka na dzieci:

– wypożyczalnia gier i książek

– ogród z placem zabaw i mini boiskiem do gry w koszykówkę

– w restauracji specjalne menu, krzesełka dla maluchów oraz zestaw zabawek i malowanek. W hotelu HP Park dzieci w wieku do 7 lat nocują w pokoju z rodzicami bez opłat.

Sport i wellness

Do dyspozycji gości jest ogród – dobre miejsce do porannej gimnastyki i joggingu. Można także skorzystać z wypożyczalni rowerów i kijków do nordic walking.

rezerwacja hoteli

Dodatkowe atrakcje

Spływ kajakowy, wyprawy kładem, aktywny dzień w parku rozrywki, karnety na pobliski basen, wieczór przy ognisku czy też biesiadę w ogrodzie.

Atuty hotelu

  • hotel położony blisko Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, trasy Warszawa-Olsztyn-Gdańsk, galerii handlowych
  • nowoczesne powierzchnie konferencyjno-bankietowe
  • bezpłatny dostęp do Internetu
  • kuchnia regionalna
  • taras hotelowy, namiot biesiadny
  • trasa rowerowa przy hotelu

www.olsztyn.hotelepark.pl