Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Czarter jachtu na Mazurach z Click&Boat

Czarter jachtu na Mazurach z Click&Boat

Czarter jachtu na Mazurach z Click&Boat

Mazury to jeden z piękniejszych regionów w Polsce, uwielbiany przez żeglarzy i miłośników przyrody. Kraina Tysiąca Jezior oferuje rozbudowany szlak żeglarski prowadzący od Węgorzewa aż do Rucianego-Nida. To zdecydowanie najbardziej popularny kierunek na żagle w kraju, dlatego warto z wyprzedzeniem zaplanować czarter jachtu na Mazurach. Pomaga w tym internetowa platforma Click&Boat, na której zgromadzone są oferty jachtów żaglowych i łodzi motorowych mazurskich armatorów.

Oferty czarterów na Click&Boat

Na platformie Click&Boat można znaleźć tysiące łodzi znajdujących się w polskich portach, takich jak: Giżycko, Węgorzewo czy Szczecin, a także za granicą, m.in. w Chorwacji, Francji, Grecji i we Włoszech. Wśród oferowanych ponad 30 tysięcy jednostek są jachty żaglowe i łodzie motorowe, a także katamarany, pontony RIB, houseboaty oraz skutery wodne. Dostępne są w różnych formułach: są to zarówno typowe czartery, jak i rejsy ze sternikiem lub wspólna żegluga z żeglarską rodziną. Celem platformy jest bowiem nie tylko zapewnienie możliwości wynajęcia łodzi, ale także zbudowanie żeglarskiej społeczności, która wymienia się doświadczeniami i wrażeniami. W tym celu na platformie każdy zarejestrowany użytkownik może przedstawić informacje na temat swojego życiorysu żeglarskiego (posiadanych patentów, akwenów, na których się żeglowało). Ponadto zarówno czarterujący, jak i właściciele jachtów są zachęcani do pozostawienia oceny i komentarza po zakończonym czarterze.

Click&Boat umożliwia kontaktowanie się bezpośrednio z wynajmującymi i dokonywanie rezerwacji przez internet. Przed rezerwacją można zapytać właściciela jachtu o szczegóły dotyczącego wyposażenia, a także o możliwości nawigacyjne w wybranej okolicy. Dzięki temu znalezienie łodzi może trwać tyle, co kilka kliknięć.

Platforma jest dostępna poprzez przeglądarkę internetową, a także jako aplikacja mobilna. Aplikację można pobrać za darmo z App Store i Google Play. To praktyczne rozwiązanie dla osób w podróży, pozwalające na wyszukanie czarteru na smartfonie.

Rejestracja jachtu na Click&Boat

Osoby, które posiadają własny jacht mogą go zarejestrować na Click&Boat i udostępnić do wynajęcia użytkownikom platformy. To doskonały sposób na dotarcie do nowych klientów, nie tylko z Polski, ale również zza granicy. Korzysta z niego już wielu armatorów, którzy cenią sobie elastyczną formułę umożliwiającą im samodzielne zarządzanie kalendarzem rezerwacji. Profesjonaliści mogą zarejestrować się na stronie i udostępnić swoją flotę.  Platforma przyjmuje również zgłoszenia od prywatnych właścicieli jachtów.

Źródło:  Strona internetowa — Blog — Facebook