Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o., należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego lidera najbardziej dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki – BPO (Business Proces Outsourcing) oraz  dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 53 oddziały w 21 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach. Transcom we wszystkich swoich placówkach zatrudnia ponad 30 000 pracowników z ponad 100 narodowości dostarczając usług w 33 językach dla ponad 400 klientów.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o., laureat programu Inwestor w Kapitał Ludzki oraz nagrody Outsourcing Stars 2015, działa w Polsce w  trzech lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku, Gdańsku od 2007 roku i od czerwca 2016 roku w Białymstoku. W swoich placówkach zatrudnia ponad 1400 konsultantów, którzy oferują Klientom operującym w Polsce i za granicą wsparcie CRM w piętnastu językach, m.in niemieckim, angielskim, francuskim, polskim i językach skandynawskich.

Transcom Polska dba o ciągły rozwój, tworząc hub językowy w swoich polskich lokalizacjach chce jak najlepiej wspierać swoich międzynarodowych klientów. Gdańsk, Olsztyn i Białystok, w których zlokalizowane są nasze Oddziały, oferują liczne ośrodki akademickie, wiele atrakcji turystycznych oraz wysoki standard życia. Są przykładem miast dysponujących bogatą bazą wysoko wykwalifikowanych kandydatów, którzy płynnie posługują się m.in językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i włoskim, a także językami skandynawskimi.

Transcom wspiera swoich pracowników w rozwoju zawodowym wskazując możliwości, narzędzia i prowadząc aktywny system szkoleń. Rozwój to także awanse pionowe i poziome (pomiędzy projektami, działami, oddziałami, a nawet krajami!), do których Transcom motywuje ambitnych i zdolnych pracowników.

Transcom umożliwia studentom i absolwentom dobry start do kariery zawodowej. Osoby uczące się mają możliwość dopasowania grafiku do rozkładu zajęć na studiach. Osoby ambitne i szukające nowych wyzwań mają szansę na rozwój i sprawdzenie swoich umiejętności. Rozbudowana ścieżka kariery powoduje, że po kilku miesiącach pracy w Transcom każde cv wzbogaca sie o kolejne szczeble kariery.

Obecnie Transcom rozwija wiele projektów związanych z telefoniczną oraz elektroniczną obsługą  Klienta, a także sprzedażą telefoniczną. Transcom obsługuje liderów krajowego i zagranicznego rynku z następujących branż:
– finansowo-ubezpieczeniowej,
– telekomunikacyjnej,
– językowej,
– motoryzacyjnej,
– e-commerce,
– związanej ze sprzedażą detaliczną i AGD,
– oraz związanej z branżą wydawniczą i prawami autorskimi.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
Odział w Olsztynie              Oddział w Gdańsku          Oddział w Białymstoku
ul. Wyszyńskiego 1             ul. Kołobrzeska 32C          ul. Świętojańska 12A
10-457 Olsztyn                   80-394 Gdańsk                15-082 Białystok
tel. +48 89 679 83 00        tel. +48 58 732 44 44      tel. +48 85 555 55 50

Strona www.transcom.com
E-mail: poland@transcom.com
Znajdź nas na Facebook www.fb.com/TranscomPoland/