Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Samolotem na Mazury

Samolotem na Mazury

Samolotem na Mazury

Regionalny Organizator Turystyki na Warmii i Mazurach –  Mazury Air Travel zaprasza właścicieli obiektów  turystycznych prowadzących usługi hotelarskie, ośrodki wypoczynkowe, gospodarstwa agroturystyczne, gościńce i zajazdy do współpracy.

Obiekty turystyczne , które będą znajdowały się na naszej stronie promowane będą w Polsce i za granicą (Niemcy, Skandynawia, Anglia, Ukraina).

0001W roku 2017 planujemy organizację lotów czarterowych dla turystów zagranicznych z Niemiec i Skandynawii. To właśnie Państwa obiekty mogą znaleźć się w ofercie katalogowej.

Mazury Air Travel współpracując z biurami turystycznymi w Polsce i za granicą promuje obiekty turystyczne, oferując sprzedaż noclegów, pakietów zdrowotnych, Spa&Wellness.

Organizujemy wycieczki objazdowe 1-dniowe, posiadamy wypożyczalnię samochodów oraz organizujemy transport z  Lotniska Olsztyn- Mazury w Szymanach.

Współpraca z Regionalnym Organizatorem Turystyki na Warmii i Mazurach to  nie tylko prezentacja Państwa działalności oraz oferty produktów i usług, to także informacja o możliwej kompleksowej obsłudze Państwa gości biznesowych (w tym m.in. organizację eventów, wynajem samochodów, rezerwację noclegów, opiekę rezydenta oraz wycieczki po Warmii i Mazurach).

Oferta „Samolotem na Mazury” plik pdf

Korzyści dla Państwa:

•    Zwiększenie sprzedaży
•    Promocja obiektu turystycznego
•    Szybka rezerwacja
•    Wynajem samolotów (czarter) dla grup zorganizowanych z zagranicy
•    Wynajem samochodów dla Państwa gości
•    Organizacja wycieczek objazdowych po WiM

Media o nas:

☛Samolotem na Mazury, czyli walka o turystów
☛Samolotem z Ukrainy na Mazury

Więcej informacji o współpracy:

Mazury Air Travel Sp. z o. o.
Tel. 89 624 45 84
e-mail: travel@mazuryairtravel.pl