Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

SimTel mobilny internet w podróży bez ograniczeń po całym świecie

SimTel mobilny internet w podróży bez ograniczeń po całym świecie

SimTel mobilny internet w podróży bez ograniczeń po całym świecie

Kto podróżował po krajach Azji – Chinach, Korei czy też Japonii lub wyjeżdżał do USA i Meksyku lub odpoczywał w krajach Ameryki Środkowej w hotelach i na pięknych plażach Dominikany, chciał a nawet musiał korzystać z Internetu to wie, że nie zawsze miał taką możliwość. Jeśli już łączył się z Internetem to kwoty rachunków po powrocie do Polski naprawdę mogły przyprawić o ból głowy.

Czasy są takie, że praktycznie czy na wakacjach czy w podróży służbowej nie rozstajemy się z naszym telefonem, laptopem lub tabletem a wszystko co nas otacza to staramy się fotografować lub z filmować, dodając od razu informacje do naszych profili w portalach społecznościowych.

Dla tych wszystkich, którzy posiadają tradycyjny roaming ale obawiają się i słusznie dużych kosztów korzystania z Internetu, mamy nową usługę firmy SIMTEL polegającą na udostępnieniu (wypożyczeniu) mobilnego Internetu w postaci małych podręcznych ruterów Wifi, które umożliwiają szybki (4G LTE) i wygodny a przede wszystkim nie drogi dostęp do Internetu.

Korzystając z przenośnego rutera firmy SIMTEL tzw. globalnego mobilnego dostępu do Internetu, użytkownik ma możliwość od razu odebrać i wysłać maila, wprowadzić dane, zadzwonić do firmy lub rodziny bez konieczności poszukiwania lokalnego dostępu do Internetu. Innymi słowy mając ruter Wifi oferowany przez SIMTEL masz Internet ze sobą cały czas w kieszeni.

Te nowatorskie rozwiązanie to przede wszystkim oszczędność kosztów, poczucie bezpieczeństwa swoich danych, wygoda oraz nowoczesność i doskonała alternatywa globalnego zasięgu. Posiadanie tego urządzenia ze sobą zmienia standard podróżowania, stając się niezależnym i zaraz po wylądowaniu w egzotycznym kraju użytkownik ma pełny i szybki dostęp do Internetu.

Oferta SIMTEL obejmuje wynajem oraz sprzedaż wraz z usługą urządzeń sieciowych (ruterów) Wifi.
Dostępne rutery występują w dwóch typach:
* Uniwersalne rutery Wifi pozwalające na globalny dostęp do Internetu w wielu krajach świata,
* Dedykowane rutery Wifi pozwalające na lokalny dostęp do Internetu w danym kraju np. Japonii lub w Korei Południowej.

Więcej informacji na stronie www.simtel.link

Oferta mobilnego internetu SIMTEL – pdf