Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji

Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji

Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji

Folwark Łękuk to wymarzone miejsce do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu. Czekają na Was setki kilometrów przepięknych tras biegowych i rowerowych – w Puszczy, nad jeziorami i na odkrytym terenie.

Na terenie Folwarku jest kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, pole do minigolfa. Zimą też jest co robić – przygotowane są trasy do narciarstwa biegowego (styl klasyczny) i lodowisko, wypożyczalnia nart biegowych, łyżew oraz sanek.rezerwacjaSami też biegamy, jeździmy rowerami, pływamy, gramy w tenisa, a kajakami przepłynęliśmy większość rzek na Mazurach, Pomorzu i na Litwie. Kochamy to i tą miłością zarażamy innych. Nawet Walentynki świętujemy w biegu… Organizujemy też biegi na orientację, questy, gry terenowe, a nawet zawody adventure racing.

Pracownicy Folwarku podzielają te pasje – w tym środowisku przebiegnięcie maratonu nie robi już większego wrażenia, liczy się co najmniej ultramaraton…

Tu zawsze możecie liczyć na partnera do wspólnego biegania, poradę w sprawie wyboru trasy czy na fachowe wskazówki dotyczące sposobu treningu.