Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Warmiński Hotel ***

Warmiński Hotel ***

Warmiński Hotel ***

Położenie
Warmiński Hotel & Conference ze względu na swoją unikalną lokalizację, stanowi idealne miejsce do pracy i wypoczynku.
• Planetarium 0,3 km
• Dworzec Kolejowy 0,8 km


• Stare Miasto 1 km
• Aquasfera 1 km
Odległość od lotniska Szymany: 45 min.

Hotel
Warmiński Hotel & Conference to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy zlokalizowany w samym centrum Olsztyna.

rezerwacja hoteliPokoje
Hotel dysponuje 133 komfortowo wyposażonymi pokojami typu Standard, Superior, Business Class oraz Executive. Na zewnątrz hotelu znajduje się monitorowany parking z 65 miejscami oraz podziemny garaż z 21 miejscami. Po dniu wypełnionym pracą na gości czeka Hotelowa Strefa Wellness z sauną, salą do ćwiczeń oraz gabinetem masażu.

Wyżywienie /HB/
Nowoczesna restauracja hotelowa posiada bogatą ofertę kulinarną. Każdy z gości znajdzie tutaj połączenie dobrego stylu z wyszukanym smakiem. Wraz ze zmianą pór roku Szef Kuchni wprowadza nową kartę menu opartą o produkty sezonowe, oraz na bieżąco rekomenduje autorskie potrawy. W restauracji proponuje się najlepsze sezonowe warzywa i owoce, różnorodność sałat, delikatne mięsa i świeże, smakowite ryby. Eleganckie nowoczesne wnętrze to idealne miejsce spotkań dla każdego. W okresie wiosenno-letnim zaprasza się gości do skorzystania z Warmiński Taras Grill & Bar.

Dla dzieci
Hotel posiada wiele udogodnień dla dzieci w każdym wieku. Rodzice z najmłodszymi mogą liczyć na darmowe łóżeczko, podgrzewacz, krzesełko itp. Dla starszych dzieci przygotowano wiele gier i zabawek a dla najstarszych konsolę Xbox z wieloma grami. Dzieci z rodzicami do lat 12 śpią w hotelu bezpłatnie.

Sport i wellness
Do dyspozycji wszystkich gości przygotowano Hotelową Strefę Wellness z sauną, salą do ćwiczeń oraz gabinetem masażu. Nieopodal hotelu znajduje się największe Wodne Centrum Sportowo Rekreacyjne „Aquasfera”. Na specjalne życzenie przygotowywane są różnego rodzaju atrakcje (wycieczka do parku rozrywki, kulig, biesiada warmińska, zakup biletów, organizacja wyjazdu na Mazury).

Atuty hotelu
• w centrum miasta
• regionalna kuchnia
• dla rodzin z dziećmi
• bliskość Aquasfery, Planetarium, Filharmonii, Teatru Lalek, Teatru im. St. Jaracza, Starego Miasta, Dworca PKP i PKS
• największa baza noclegowa w Olsztynie

www.hotel-warminski.com.pl