Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Restauracja Sielawa

Restauracja Sielawa

Restauracja Sielawa

Restauracja Sielawa Mikołajki 
Restauracja w Mikołajkach położona przy malowniczej promenadzie, tuż nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego. Stylowe wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat, a dania wykorzystujące bogactwo mazurskich jezior oraz pobliskiej Puszczy Piskiej sprawiają, że czas spędzony w restauracji jest niezapomnianym kulinarnym doznaniem.

sielawa-mat2

Na smakoszy czekają dania z sandacza, okonia, lina czy sielawy. Obok smacznych potraw z ryb w karcie znajdują się różnorodne dania mięsne, owoce morza oraz dania z makaronów, których procedury przyrządzania wywodzą się zarówno z kuchni regionalnej jak i międzynarodowej.

Z myślą o najmłodszych Gościach restauracji, przygotowano kącik LEGO, który umili czas oczekiwania na posiłek.

sielawa-mat

Wystrój Restauracji Sielawa i doświadczenie jej pracowników sprawiają, że jest to też miejsce stworzone do organizowania tam wszelkich przyjęć okolicznościowych – od romantycznej kolacji przy świecach po huczne wesele z kompleksową obsługą. Mamy doświadczenie w organizacji szkoleń, konferencji, wieczorów panieńskich czy kawalerskich, a także szampańskich balów sylwestrowych.

Restauracja Sielawa to też doskonałe miejsce dla imprez kulturalnych takich jak np. rokrocznie odbywający u nas Plener Malarski zakończony wernisażem prac uczestników.

Szczegółowe informacje: restauracje@grupaamax.pl 600 884 78

sielawa-mat3