Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Restauracja Biały Żagiel

Restauracja Biały Żagiel

Restauracja Biały Żagiel

 Restauracja Biały Żagiel istnieje od 1997 r. Położenie Restauracji nad Jeziorem Ełckim oraz atrakcyjne ceny sprawiają, iż lokal jest bardzo lubiany. Naszym celem jest, by każda wizyta u nas spełniła Państwa oczekiwania i sprawiła Wam przyjemność, czerpaną z dobrego jedzenia i kompetentnej, życzliwej obsługi.

W menu proponujemy Państwu ulubione dania naszych Gości – wybrane spośród potraw z prowadzonego przez nas cyklu Kuchnie Świata. Znajdą tu Państwo najsmaczniejsze, najbardziej popularne dania kuchni włoskiej, meksykańskiej, francuskiej, szwajcarskiej i polskiej – również dania naszego regionu.

Wyjątkowa atmosfera i funkcjonalne wnętrza sprzyjają organizacji imprez rodzinnych, firmowych, turystycznych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty przyjęć okolicznościowych w naszej restauracji. Każdą propozycję przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy radą przy ustalaniu menu, wyborze odpowiednich win i alkoholi oraz całej oprawy uroczystości.

Z jednakową starannością podchodzimy do uroczystej kolacji dla dwojga, jak i wystawnego bankietu dla kilkudziesięciu osób. Organizujemy dla Państwa przyjęcia weselne, komunijne, jubileusze, spotkania biznesowe. Jesteśmy dumni z tego, że pary, którym przygotowywaliśmy przyjęcie weselne, u nas świętują chrzest dzieci, później komunie, kolejne uroczystości. To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy być razem z Państwem w tych szczególnych momentach Waszego życia.

Restauracja dysponuje trzema klimatyzowanymi salami i jest otwarta od godz. 10.00 do 23.00. Dla naszych Gości przygotowaliśmy karczmę bankietową do 200 osób, salę klubową  do 60 osób i salę bankietową na 100 osób, w celu zapewnienia kameralnej atmosfery. W ciepłe dni zapraszamy do naszego przeszklonego patio.

Prowadzimy także działalność cateringową na terenie Powiatu Ełckiego. Organizujemy przyjęcia w miejscu dowolnie wybranym przez klienta, również imprezy plenerowe. Naszymi Klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Źródło: www.bialyzagiel.pl
Foto. www.bialyzagiel.pl