Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Jesienią wypoczywaj w Mazurskim Raju

Jesienią wypoczywaj w Mazurskim Raju

Jesienią wypoczywaj w Mazurskim Raju

Zapraszamy na Mazury

Urlop w Polsce? Urlop na Mazurach?  Urlop w … Raju, w Mazurskim Raju?

Serdecznie zapraszamy do naszego domu Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka położonego bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta    w Kutach koło Giżycka (18 km) i Węgorzewa (14 km),  w samym sercu Mazur

mazurski-raj-luksusowa-turystykax1-1024x556

Posesja ma powierzchnię 2400m2 i składa się z domu noclegowego z dwoma apartamentami mającymi po 10 miejsc noclegowych oraz budynku starej kuźni pełniącej rolę budynku rekreacyjno – sportowego. Na terenie ogrodzonej posesji jest parking dla gości, a cały teren jest monitorowany i oświetlony przez światła iluminowanego domu i iluminowanego budynku kuźni.

Dom i apartamenty  Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka to dom, który został całkowicie przebudowany i unowocześniony w 2013 roku.

Dom  noclegowy składa się z dwóch piętrowych i niezależnych takich samych apartamentów (z niezależnym wejściem) po ok. 110 m2 i każdy z nich mogący pomieścić  do 10 osób. Cały dom pomieści 20 osób.

Apartamenty składają się z trzech sypialni, dwóch łazienek, kuchni oraz salonu z tradycyjnym kominkiem na drewno. Z balkonu sypialni jest przepiękny widok na całą posesję Mazurski Raj, na jezioro oraz lasy na przeciwległym brzegu jeziora.

Każdy z apartamentów jest luksusowo wyposażony w nowe i nowoczesne sprzęty AGD i RTV. Na wyposażeniu standardowym jest telewizor 50″ Full HD SMART lub multimedialny, odtwarzacz DVD z płytami, wieża CD, pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka 4-palnikowa z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, suszarka na pranie. Są komplety talerzy, sztućców, garnków, oraz są naczynia szklane i porcelanowe jak szklanki, filiżanki, kieliszki, kufle do piwa.

W cenie pobytu goście otrzymują ręczniki, mydło, szampon do włosów, papier toaletowy oraz kostki do zmywarki.

Posesja jest położona bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta. Jezioro jest strefą ciszy a widok w 3/4 jest na otaczający jezioro las. Mamy własną linię brzegową o długości prawie 100m i to w odległości zaledwie 20 m od wejścia do domu. Jest mała plaża, huśtawki dla dzieci, pomost wędkarski, taras na wodzie jeziora, a do dyspozycji naszych gości jest również łódź wiosłowa z kapokami we wszystkich rozmiarach. Grill czy też miejsce na ognisko jest usytuowane zaledwie kilka metrów od brzegu jeziora.

Do dyspozycji gości są również bezpłatnie leżaki,  piłki, paletki do kometki, kijki Nordic Walking, itp. W zimie dla gości oferowane są narty biegowe. Rowery są na życzenie i odpłatnie w cenie 50 zł/pobyt, które należy zarezerwować przed przyjazdem.

Na terenie posesji jest również stary i oryginalny budynek kuźni mazurskiej, który po odnowieniu pełni dla naszych gości funkcję rekreacyjno-sportową.

kuty-2016-mazurski-raj-0139

W kuźni jest duża sala 70m2, w której można poćwiczyć na siłowni, pograć w piłkarzyki, pograć w darta (rzutki), czy też pograć z gry komputerowe. Dla melomanów gratka – jest oryginalne niemieckie pianino z 1928 roku*!

Więcej na stronie: www.mazurski-raj.pl