Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA

Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA

Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA

Położenie
Mazurski Raj w Rucie Nida to hotel SPA na Mazurach położony na 5 hektarach przepięknego ogrodu, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany.

Hotel
Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA to obiekt położony wśród lasów Puszczy Piskiej oraz szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na 6 hektarach przepięknego ogrodu i bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany – które stanowią Wrota Mazur.

rezerwacjaWyposażenie
Do dyspozycji Gości mamy  komfortowe pokoje, doskonałą ofertę kulinarną, relaksujące masaże i zabiegi kosmetyczne oraz bogatą ofertę sportową i rekreacyjną dla każdego.

Zakwaterowanie
Pokoje i apartamenty dopasowane są do różnych gustów Gości, a wykończone zostały z dbałością o każdy detal.

Wyżywienie
Hotel Mazurski Raj to również smaczne dania w restauracji, klub nocny i bary, w których przyjemnie spędzić można każdy wieczór

Sport / Atrakcje
Własny port i duża, piaszczysta plaża, umożliwiają korzystanie z wszelkiego rodzaju sportów wodnych, co sprawia że obiekt jest idealny na indywidualne pobyty wypoczynkowe, jak również do organizacji imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji na Mazurach. Zachęcamy również do wizyty w porcie, który został przystosowany do cumowania oraz postoju 30 jachtów i innych jednostek pływających.

Celem hotelu  jest zapewnienie Państwu odpoczynku połączonego z rekreacją, dlatego też oprócz atrakcji związanych ze spacerami po okolicznych lasach czy kąpieli w pobliski jeziorze, oferuje również zabiegi SPA.

 


 

334