Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Hotel Anders****

Hotel  Anders****

Hotel Anders****

Położenie
Hotel Anders położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, nad jeziorem Szeląg Mały (100 m od jeziora), w otoczeniu Lasów Taborskich. Odległość od lotniska Szymany 1 h 20 min

Hotel
W Hotelu Anders odpoczywa się aktywnie, żyje w zgodzie z naturą. Malownicza sceneria, las, woda, świeże powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Hasło hotelu „Naturalnie na Mazurach” odnajduje wyraz w proekologicznej filozofii miejsca, cudownej przestrzeni, rozbudowanej bazie rekreacyjnej, regionalnej kuchni.

Pokoje
W otoczeniu zieleni znajduje się główny budynek hotelowy, zabytkowy myśliwski pałac z restauracją oraz Mazurskie Chaty. Otoczony naturą obiekt łącznie posiada 320 miejsc noclegowych w 118 pokojach. Do wyboru wygodne, nowoczesne wnętrza, bądź bardziej stylowe z secesyjnego pałacu. Wytworny apartament, pokoje 1- i  2-osobowe, rodzinne, studio…

Mieszkać w Hotelu Anders to sama przyjemność. Hotelowych gości o poranku budzi do życia śpiew ptaków, a po otwarciu okna do wnętrza wkrada się zapach lasu

Wyżywienie /HB, FB/
Gastronomia:
Restauracja Pałacowa
Klub Nocny
Bar przy kręgielni
Chata grillowa
Karczma

Na kuchnię Hotelu Anders składają się nowoczesne kompozycje potraw, jak i te nawiązujące do historii miejsca. Otaczająca hotel zielona przestrzeń skłania ku zdrowemu odżywianiu. Szczególne miejsce na talerzach zajmują tu ryby.

Dla dzieci
Miniklub dla dzieci z Małpim Gajem, plac zabaw na świeżym powietrzu, codzienne gry i zabawy pod opieką animatorów w czasie wakacji, specjalne menu dla dzieci, książki i gry do wypożyczenia, komputery z dostępem do internetu – to tylko niektóre prorodzinne działania hotelu.

Sport i wellness
Do dyspozycji gości: korty tenisowe, własna plaża z kąpieliskiem, kije do nordic walking, wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów, kręgielnia, basen, sauny oraz centrum SPA. Hotel oferuje: wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, rejsy statkiem.

rezerwacja hoteliDodatkowe atrakcje
Od 2004 roku hotel jest organizatorem Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej FIVB Beach Volleyball World Tour – turnieju o światowej randze, jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju.

Atuty hotelu
• na Mazurach Zachodnich, nad brzegiem jeziora z plażą
• dla rodzin z dziećmi
• z basenem i SPA
• ścieżki rowerowe i piesze
• regionalna, polska i europejska kuchnia

Hotel Anders
ul. Spacerowa 2
14-133 Stare Jabłonki
tel. 0048 89 642 70 00, -01
faks. 0048 89 642 70 13

www.hotelanders.pl
e-mail: recepcja@hotelanders.pl