Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Mikołajki Czarter Jachtów

Mikołajki Czarter Jachtów

Mikołajki Czarter Jachtów

Mikołajki Czarter Jachtów

Port Jachtowy Wioska Żeglarska Mikołajki, to jeden z najpiękniejszych portów Warmii i Mazur. Nowoczesny, malowniczo położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego dysponuje flotą luksusowych jachtów kabinowych Maxus 33.1 RS oraz największą na Mazurach flotą jachtów regatowych typu Omega Ostróda. Naszą ofertę uzupełniają motorówki i skutery – coś dla miłośników adrenaliny na wodzie. Pogłębiony i oczyszczony basen portu, wyposażony jest w 4 keje z doprowadzonym prądem i wodą. Rozwinięta infrastruktura, czyni to miejsce atrakcyjnym zarówno dla żeglarzy, jak i turystów.

Maxus 33.1 RS

Jachty wyprodukowane w 2016 roku, zaprojektowane na 8 do 10 osób. Luksusowo zaopatrzone Maxusy czarterowane są standardowo lub też w ramach realizowanego przez nas projektu Flexi Czarter- pierwszego na Mazurach czarteru w formule odbierz/oddaj jacht w dowolnym porcie. Maxusy wyczarterować można również w kompleksowej usłudze pakietowej Hotel pod Żaglami.
Przy czarterze jachtu wymagany jest patent.

Cena w sezonie : od 720 zł/doba

czarter 3

Omega Ostróda

Omega Ostróda to zwinna łódka regatowa, niekabinowa. Pływanie na niej zapewnia bliski kontakt z wodą i niezapomniane wrażenia. Omega jest wymarzonym jachtem zarówno na rodzinny rejs po malowniczych jeziorach jak i na sportowe pływanie regatowe ze znajomymi.
Przy czarterze jachtu wymagany jest patent.

Cena za 3 h: 75 zł
Za każdą kolejną h: 25 zł
Cały dzień: 180 zł

czarter2

Motorówki

Miłośnicy prędkości i silnika na wodzie mogą skorzystać z naszej oferty Premium, w ramach której wynająć można ekstremalnie szybką łódź motorową Cobalt 243 wraz z profesjonalnym sternikiem, dzięki czemu nie trzeba się już martwić o uprawnienia sternika motorowodnego. Nasze luksusowe łodzie gwarantują niezapomniane wrażenia.

Szczegółowe informacje : kapitanat@grupaamax.pl, 668 442 042