Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Nowy oddział wypożyczalni Abacus w Szczytnie

Nowy oddział wypożyczalni Abacus w Szczytnie

Nowy oddział wypożyczalni Abacus w Szczytnie

Mazury Air Travel prowadzi oddział wypożyczalni samochodów i motocykli ABACUS.

Firma Abacus świadczy usługi taniego wynajmu samochodów. W obszernej, liczącej ponad 1000 pojazdów flocie, znajdą Państwo modele osobowe i dostawcze takich marek, jak: Skoda, Peugeot, Toyota, Hyundai, Ford, Citroen, Seat czy BMW. Wszystkie z nich są objęte gwarancją oraz ubezpieczeniem z pakietem assistance.

Działamy kompleksowo, a nasza oferta jest niezwykle elastyczna. Oferujemy wynajem samochodów krótko-, średnio- i długoterminowy – nawet na okres do 5-ciu lat. Osoby, poszkodowane w wypadku drogowym, mogą bezpłatnie wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy.

Dysponujemy rozbudowaną strukturą organizacyjną, na którą składa się 14 oddziałów regionalnych oraz kilkadziesiąt punktów partnerskich, we wszystkich większych miastach Polski. Dzięki temu utrzymujemy bliski kontakt z naszymi Klientami – niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują.

O naszej przewadze nad konkurencją świadczą wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny najmu i kompleksowa obsługa techniczna, działająca 24 h na dobę. Usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również do przedstawicieli firm i przedsiębiorstw.

W celu poznania szczegółów naszej działalności, zapraszamy do kontaktu z wypożyczalnią samochodów ABACUS Oddział Szczytno, odpowiadającą Państwa miejscu zamieszkania. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Oddział:
12-100 Szczytno,
ul. Bohaterów Września 1939r. 7
Tel. kom. +48 798 099 699
(Numer czynny całą dobę).

Więcej informacji >>>