Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Ośrodek Rewita

Ośrodek Rewita

Ośrodek Rewita

Położenie
Ośrodek otoczony lasami, malowniczo położony na skarpie schodzącej łagodnie do jeziora Maróz, z dala od przemysłu i ulicznego hałasu. 39 km od Olsztyna, ok. 180 km od Warszawy i Gdańska. Odległość od lotniska Szymany: 1h

Hotel
Ogółem baza noclegowa na 400 miejsc
Budynek centralny – 41 pok.
2 os. Domki wolno stojące – 12 x 4 wejścia 4-osobowe
5 apartamentów 2-, 3-, i 4 – osobowe

rezerwacja hoteliPokoje
Pokoje 2-os z widokiem na jezioro. Domki i apartamenty położone na terenie lasu. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w kompletny węzeł sanitarny, telewizor, telefon, chłodziarkę, czajnik. Obiekt posiada 135 pokoi, w tym 50 z widokiem na jezioro.

Wyżywienie /FB/
Restauracja z kuchnią polską Bufet śniadaniowy, obiad i kolacja w formie serwowanej. W turnusach organizowane jest w ramach kolacji ognisko z oprawą muzyczną.

Dla dzieci
Plac zabaw

Sport i wellness
Boiska do piłki siatkowej i koszykowej, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, centrum odnowy biologicznej z salą fitness i urządzeniami ruchowymi vibra i vacu line, jacuzzi, sauna sucha i parowa, kręgielnia, strzelnica broni pneumatycznej, siłownia zewnętrzna.

Dodatkowe atrakcje
Bliska odległość od miejsc atrakcyjnych turystycznie: Skansen w Olsztynku, Pole Bitwy pod Grunwaldem, Nidzica – Zamek, Olsztyn-Zamek, muzea, planetarium, Destylarnia polskiej whisky w Jabłonce, Rezerwat krajobrazowo-geomorfologiczny „Źródła Rzeki Łyny”, Gospodarstwo rybackie Swaderki – hodowla pstrąga, wieża widokowa – Rezerwat „Bagna Nadrowskie”

Atuty hotelu
• przy plaży
• dla rodzin z dziećmi

www.rewita.pl