Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Zortrax S.A. – Olsztyn

Zortrax S.A. – Olsztyn

Zortrax S.A. – Olsztyn

Rozwiązania druku 3D dla profesjonalistów – Polski sukces na globalnym rynku

Zortrax to jeden z wiodących producentów profesjonalnych rozwiązań druku 3D dla biznesu.  Rozwiązania firmy sprawdzają się wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo, wymierne wyniki i wysoki zwrot z inwestycji są kluczowe. Od niezawodnych, wysokiej jakości drukarek, przez specjalistyczne oprogramowanie, po szeroką gamę materiałów do druku 3D,  produkty są zarówno innowacyjne jak i przystępne.

Misją firmy Zortax jest dostarczanie takich rozwiązań, które staną się istotnym wsparciem Twoich projektów, przyspieszą czas wprowadzania produktów na rynek i sprawią, że Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna.

Produkty Zortrax to kompletny zestaw zintegrowanych rozwiązań – profesjonalne drukarki  3D, dedykowane materiały oraz oprogramowanie. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie  wysokiej jakości wydruków, dokładności wymiarowej oraz powtarzalności, eliminując tym  samym problem dopasowania materiałów oraz oprogramowania innych producentów.  Ekosystem Zortrax to wszystko, czego użytkownik potrzebuje, aby zacząć pracę.

Zortrax Spółka Akcyjna
Ul. Lubelska 34
10-409 Olsztyn
tel. 608 389 775

www.zortrax.pl
e-mail: marcin.niedzielski@zortrax.com