Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Szynaka Meble – Lubawa

Szynaka Meble – Lubawa

Szynaka Meble – Lubawa

Szynaka Meble to lider w produkcji wysokiej jakości mebli mieszkaniowych sygnowanych dwiema kolekcjami: PrestigeLine i TrendLine, z przeznaczeniem do aranżacji salonu, jadalni, sypialni, biura, pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Kolekcja PrestigeLine to meble ekskluzywne, wykonane z naturalnego, starannie wyselekcjonowanego surowca. To oferta dla osób, które cenią nietuzinkowe wzornictwo i najwyższą jakość wykonania. Oryginalne, ciekawe formy oraz nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że meble zyskują ponadczasowy charakter. Kolekcja TrendLine powstała z myślą o tych, którym zależy na komforcie i funkcjonalności. Nowoczesne wzornictwo, oryginalna kolorystyka, subtelnie wkomponowane elementy oświetlenia oraz detale podkreślają niepowtarzalny charakter mebli.

Najwyższa jakość i dbałość o środowisko

Do produkcji mebli Firma wybiera wyłącznie materiały o najwyższych parametrach jakościowych, pochodzące od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Posiada potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania: Jakością: ISO 9001, Środowiskiem: ISO 14001, Bezpieczeństwem pracy OHSAS, Certyfi kat AEO, Certyfikat FSC Chain of Custody. Zaangażowanie w ochronę środowiska realizuje poprzez optymalne systemowe zarządzanie zasobami, energią oraz wpływem na środowisko zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 14001:2004. Produkowane wyroby posiadają wszelkie niezbędne świadectwa zgodności, atesty oraz certyfikaty. Dbałość o środowisko naturalne manifestuje również poprzez zakup materiałów drewnianych lub drewnopochodnych od dostawców zaangażowanych w łańcuch kontroli pochodzenia produktu.

Nowoczesny design i wzornictwo

Wzornictwo to jeden z podstawowych kryteriów, którym użytkownicy kierują się przy wyborze mebli. Każdego roku oferta Firmy jest starannie weryfikowana i dostosowywana do najnowszych trendów. Dzięki temu kolejne kolekcje zmieniają się wraz z potrzebami rynku. Wzornictwo i design są nowoczesne i eleganckie, o najwyższych walorach estetycznych. Produkowane przez Firmę meble cyklicznie zdobywają wyróżnienia i nagrody w prestiżowych konkursach.

SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 20
14-260 Lubawa
tel.  89 645 21 28
fax  89 645 53 62

www.szynaka.pl
e-mail: info@szynaka.pl