Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

ANIMEX Foods Sp. z o.o. – Ostróda

ANIMEX Foods Sp. z o.o. – Ostróda

ANIMEX Foods Sp. z o.o. – Ostróda

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Od lat firma przoduje w eksporcie mięsa na zagraniczne rynki będąc niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej, posiada 8 zakładów mięsnych oraz zakład pierzarski, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Od 1999 roku przynależy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, który stoi za sukcesem takich marek jak Smithfield, Farmland, Armour, John Morrell oraz Gwaltney. Związek z tak wpływowym inwestorem stworzył możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz informacji na temat światowego rynku mięs, które wykorzystywane są do ciągłego rozwoju firmy.

Będąc częścią globalnej grupy, Animex Foods kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o biznesie oraz inwestycje w technologię, maszyny oraz wyposażenie zakładów produkcyjnych. Od września 2013 Smithfield Foods a tym samym także Animex Foods są częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie.

ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k.
Morliny 15,
14-100 Ostróda
tel. 89 647 75 18

www.animex.pl
e-mail: marketing@animex.pl