Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

„Piekarnia” Z. Dąbkowski

„Piekarnia” Z. Dąbkowski

„Piekarnia” Z. Dąbkowski

Zakład Przetwórstwa Spożywczego „Piekarnia” Zbigniew Dąbkowski jest rodzinną firmą, mającą swoją siedzibę w Olsztynie, w rejonie Zielonych Płuc Polski.

Firma powstała w 1987 roku. Jest znana na rynku jako Piekarnia „Zielona Górka”. Zakład zdobywa z dnia na dzień nowe doświadczenia zarówno w produkcji wyrobów jak i zarządzaniu firmą. Hasło piekarni brzmi: „Z tradycją w nowoczesność”, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta dokonano istotnych zmian w technologii, zachowując tradycyjne metody wytwarzania pieczywa.

Główną działalnością firmy jest produkcja i dystrybucja wyrobów piekarniczych i ciastkarskich. Dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom zawodowym personelu, firma wypracowała sobie wysoką pozycję wśród działających w tej branży firm. Zakład zatrudnia 97 osób oraz zajmuje się kształceniem uczniów w zawodach ciastkarz i piekarz.

Piekarnia współpracuje z wieloma indywidualnymi odbiorcami oraz dużymi sieciami handlowymi na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Kładąc nacisk na dotarcie do jak największej liczby odbiorców dynamicznie poszerzana jest sieć sklepów i stoisk firmowych.

Piekarnia jest jedyną w swoim rodzaju, rozwijającą się firmą sektora piekarniczego, kierującą się zasadą doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz środowiska naturalnego, gdzie sukces jest osiągany dzięki owocnej i długotrwałej pracy.

Zakład Przetwórstwa Spożywczego
„Piekarnia” Zbigniew Dąbkowski
ul. Augustowska 46
10-683 Olsztyn
tel. 89 534 44 19
fax: 89 534 55 71

www.piekarnia-dabkowski.pl
e-mail: piekarnia@piekarnia-dabkowski.pl