Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

OPG-K – Olsztyn

OPG-K – Olsztyn

OPG-K – Olsztyn

OPGK Spółka z o.o. w Olsztynie jest wiodąca firmą geodezyjną w Polsce. Naszą ofertę zbudowaliśmy w oparciu o niewygórowane ceny oraz najnowocześniejsze technologie pomiarowe i informatyczne. Dzięki temu udało nam się osiągnąć solidną pozycję w ścisłej czołówce polskich firm w branży geodezyjnej.

Liczymy na długookresową współpracę z każdym klientem, dlatego stosujemy wysokiej jakości system obsługi zarówno przed jak i po wykonaniu prac. Jakość naszych produktów i usług potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2008 oraz liczne nagrody i referencje.

Profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie współpracy.

Nasi klienci nie są ekspertami w dziedzinie geodezji i kartografii, ale wszyscy mają doskonałą świadomość potrzeby i celu wykonywania prac geodezyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy nie tylko technicznej, towarzyszymy i doradzamy naszym klientom we wszystkich etapach tworzenia naszych produktów oraz usług. Po dokładnym sprecyzowaniu wymagań przez Klienta, nasi specjaliści zabierają się do pracy, jednak przez cały ten czas utrzymujemy ścisły kontakt z Klientem. To właśnie Klient na bieżąco doprecyzowuje swoje wymagania, ponieważ wiele rzeczy nie da się określić na samym początku nawet pomimo dokładnej definicji specyfikacji wymagań. To właśnie ścisła współpraca sprawia, że nasze usługi i produkty są najwyższej jakości i przede wszystkim są tym, czego Klient potrzebuje.

Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Sp. z o. o.
ul. 1 Maja 13
10-117 Olsztyn
tel. 89 527 27 53
fax: 89 527 49 19

www.opgk.olsztyn.pl