Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Infinity – Bartoszyce

Infinity – Bartoszyce

Infinity – Bartoszyce

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o., utworzone w 1993 roku   w Bartoszycach jest liderem na europejskim rynku firm zajmujących się produkcją odzieży z segmentu premium. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja oraz usługa przeszycia uszlachetniającego odzieży zarówno z dzianin jak i tkanin. Zakład produkcyjny wyposażony jest w wysoko zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia szyjące oraz maszynę do haftu komputerowego. Efektywność ponad 200 osobowej załogi oraz jej wieloletnie doświadczenie jest głównym źródłem przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.

Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ekskluzywnej odzieży  wierzchniej  z tzw. grubych dzianin – kardigany, pulowery, swetry, windstoppery i czapki oraz odzież z tzw. lekkich dzianin – ubiory sportowe, spodnie, półgolfy, bluzki, polo, sukienki itd. Firma produkuje również wysokiej jakości wyroby  tkaninowe.

Przedsiębiorstwo produkuje również  odzież korporacyjną i mundurową. Wyroby te wykonywane są z najwyższej jakości przędz pokrytych apreturą antypillingową. Odzież korporacyjna produkowana jest zarówno dla firm, instytucji krajowych jak i zagranicznych. Największymi odbiorcami są np.:Międzynarodowa Policja w Kosowie, Securitas,  Firmy kurierskie (DPD),Koncerny motoryzacyjne (Mercedes, Volvo, Audi Volkswagen, Skoda, itp.), Orlen, Statoil, Jet, Lotnisko Amsterdam Schiphol oraz wiele innych.

Ponadto, Infinity Group produkuje  unikalną trzywarstwową, antybakteryjną i niepalną bieliznę termoaktywną Termo Original, która używana jest między innymi przez Armie  i Służby Specjalne NATO oraz Skandynawii od wielu lat.

Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza oraz stała wieloletnia współpraca ze znanymi firmami w Skandynawii oraz Europie Zachodniej owocuje ciągłością produkcji o wysokim standardzie, jak również nieustannym rozwojem technologicznym przedsiębiorstwa.

Infinity Group jest przedsiębiorstwem o wielkim potencjale i bogatym doświadczeniu w produkcji odzieży oraz prowadzeniu różnorodnych przedsięwzięć biznesowych. Jest właścicielem kompleksu nieruchomości (ponad 14.000 m2 pod dachem). Należy do wielu znaczących stowarzyszeń oraz organizacji pracodawców  i przedsiębiorców zarówno krajowych jak i międzynarodowych, takich jak Stowarzyszenie Eksporterów Polskich,  Warmińsko – Mazurski Klub Biznesu, Polski Związek Pracodawców Prywatnych Producentów Odzieży i Tkanin.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o.
ul. Pieniężnego 10
11-200 Bartoszyce
tel. +48 89 762 66 94
fax +48 89 762 09 77

www.i-group.pl
e-mail: infinitygroup@i-group.pl