Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

Giżycko – Zefir Czarter

Giżycko – Zefir Czarter

Giżycko – Zefir Czarter

Zapraszamy do odbycia niezwykłej przygody żeglarskiej do Giżycka! Rejs po niezwykle malowniczych jeziorach to świetny sposób na ciekawe, relaksujące i niezapomniane wakacje. Oferujemy czarter jachtów na Mazurach, który pozwoli każdemu nabrać wiatru w żagle i oddać się przyjemnemu odpoczynkowi w Krainie Tysiąca Jezior. Zachęcamy do wynajęcia łodzi żaglowych, przeznaczonych na wyprawy dla kilkuosobowych grup. Na pokładzie znajdują się akcesoria i elementy, które są przydatnym wyposażeniem podczas wyprawy. Rezerwacji można dokonać za pomocą specjalnej zakładki, którą umieściliśmy na stronie.

Wyprawa wodna, którą oferujemy, to doskonały sposób na poznanie tutejszej przyrody. Korzystając z naszej propozycji można dotrzeć do niezwykłych miejsc, do których dojazd autem jest niemożliwy, a piesza wędrówka utrudniona. Osoby, które nie posiadają odpowiednich uprawnień również mogą poznać ten piękny region – dla takich grup przewidzieliśmy możliwość skorzystania z usług doświadczonego sternika.

Przygotowaliśmy niezwykle korzystną ofertę dla wszystkich osób, które marzą o spędzeniu wyjątkowego urlopu w kraju. Nasi Klienci mogą liczyć na specjalne ceny i dostosowanie propozycji do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Kontakt

Telefon/email:
Tel.kom. 607-120-520
Tel.kom. 607-270-087
Email: biuro@zefir-czarter.pl

Adres Bazy Portowej  (od kwietnia do października):
Zefir Jacht Czarter – Dorota Załęska Yacht Port GOSPODARSTWA RYBACKIEGO
Piękna Góra
11-500 GIŻYCKO