Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

ECC Marcin Burza – Olsztyn

ECC Marcin Burza – Olsztyn

ECC Marcin Burza – Olsztyn

Zespół ECC doradza Państwu od 2008 roku. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję na rynku regionalnym oraz ogólnopolskim. Kadra zarządzająca oraz pracownicy firmy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych, analiz finansowych czy procesu inwestycyjnego.

Misją działalności ECC jest szeroko pojęte doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego (fundusze UE, fundusze krajowe). W ramach swoich usług oferujemy przygotowywanie kompletnych dokumentacji niezbędnych do pozyskania i rozliczenia dotacji tj.: wnioski, studia wykonalności, biznesplany, strategie rozwoju przedsiębiorstw, strategie rozwoju obszarów, strategie promocji i rozwoju eksportu, plany rozwoju miast i wsi, wnioski o płatność, sprawozdania z realizacji projektów.

Posiadamy specjalistów, którzy z łatwością poruszają się w takich branżach jak: medycyna, informatyzacja i usługi cyfrowe, energia odnawialna, innowacje, badania i rozwój, rolnictwo oraz inne.

ECC Marcin Burza
ul. Towarowa 9/26,
Budynek nowej Agromy, I Piętro,
10-416 Olsztyn
tel. 89 532 00 94
tel. 504 225 672
fax: 089 6772277

www.e-cc.com.pl
e-mail: biuro@e-cc.com.pl