Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanNorwegianPolishRussianUkrainian

CORAB Sp. z o.o. – Olsztyn

CORAB Sp. z o.o. – Olsztyn

CORAB Sp. z o.o. – Olsztyn

Od 25 lat na rynku

Firma Corab powstała w 1991 roku. Od początku swojej działalności Corab zajmuje się techniką satelitarną w zakresie produkcji, dystrybucji i obsługi satelitarnych platform na całym świecie. Obecnie jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku satelitarnym oraz zajmuje znaczącą pozycję na rynkach światowych. Główna działalność to dostawy sprzętu do odbioru kodowanych i niekodowanych programów satelitarnych zgodnie z wymaganiami klientów.

Firma również kompletuje, dystrybuuje i pośredniczy w dostawach sprzętu specjalistycznego, dedykowanego dla ściśle określonego projektu oraz oferuje zastępstwo logistyczne, polegające na skróceniu łańcucha dostaw do klienta końcowego, co w konsekwencji powoduje zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesów logistycznych.

CORAB to polski producent systemów mocowań paneli fotowoltaicznych.

W naszej ofercie posiadamy systemy mocowań do wszystkich rodzajów pokrycia dachów skośnych, płaskich oraz systemów wolnostojących.

Wszystkie komponenty wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości w nowoczesnej, wyspecjalizowanej fabryce CORAB W Polsce. Dbając o jakość i bezpieczeństwo, a także o zadowolenie Klientów, firma współpracuje z wiodącymi firmami światowymi i aktywnie uczestniczy w procesach projektowo-wdrożeniowych nowych rozwiązań.

Corab sp. z o.o.
ul. Michała Kajki 4
10-547 Olsztyn
tel. +48 89 535 22 02
Fax.+48 89 527 52 54

www.corab.com.pl
e-mail: corab@corab.com.pl